Gmina Włodawa

Gospodarstwo

ul.Wesoła 176 Włodawa
GPS Longitude: 23° 33' 15.624" E
51° 33' 6.408" N
Telefon: 0825725312, 0501560258
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa

Jeśli chcesz odpocząc w ciszy i spokoju, nad jeziorem otoczonym sosnowym lasem, zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego MARTA. Proponujemy 5 pokoi 2, 3, 4 osobowych (łącznie 15 miejsc). Wszystkie pokoje z oddzielnymi łazienkami, telewizorami, dostępem do Internetu. Chętnym oferujemy domowe wyżywienie.

Gospodarstwo położone jest w lesie nad jeziorem Glinki. Gwarantujemy  absolutny spokój oraz bliski kontakt z przyrodą. W sąsiedztwie znajduje się jezioro Białe posiadające I klasę czystości wody, gdzie w sezonie letnim spędza urlop parę tysięcy turystów z Polski i Europy.
więcej ...

Na terenie gminy położone są szlaki rowerowe, umożliwiają one zwiedzanie okolicy bogatej w zabytki historyczne, obiekty sakralne i kulturalne, oraz piękne tereny przyrodnicze ( rzeka Bug jedyna nieuregulowana rzeka w Europie, Poleski Park Narodowy itp.).

Do dyspozycji gości są pokoje 2,3,4  osobowe z łazienkami, TV i  z  podłączeniem do internetu.
W pobliżu znajduje się plac zabaw dla dzieci, bezpieczny parking, miejsce do rozpalenia ogniska i grill. Istnieje też możliwość wypożyczenia rowerów oraz sprzętu wodnego(rowery wodne, kajak oraz łódka do wędkowania)
więcej ...

Polecamy też całodzienne wyżywienie domowe. Obiekt czynny jest cały rok. Zapraszamy turystów jesienią na grzybobranie oraz zimą na wypoczynek świąteczny.

 

 

Lokalizacja

Gospodarstwo położone jest w lesie nad jeziorem Glinki. Gwarantujemy absolutny spokój oraz bliski kontakt z przyrodą. W sąsiedztwie znajduje się jezioro Białe posiadające I klasę czystości wody, gdzie w sezonie letnim spędza urlop parę tysięcy turystów z Polski i Europy.

Pokoje

Do dyspozycji gości są pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, TV i z podłączeniem do internetu. W pobliżu znajduje się plac zabaw dla dzieci, bezpieczny parking, miejsce do rozpalenia ogniska i grill. Istnieje też możliwość wypożyczenia rowerów oraz sprzętu wodnego(rowery wodne, kajak oraz łódka do wędkowania)

Restauracje i bary

Polecamy też całodzienne wyżywienie domowe.

Ogólne

W wszelkich informacji udzielimy Państwu pod numerami telefonów: 082 5725312, 501560258.

 


WaySearch
Dodano: 22.7.2011  Odsłon: 134
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

AKTUALNOŚCI

09 Paź 2013

MEDAL MISTRZOSTW POLSKI DLA ORCHÓWKA

W dniu 05 października 2013r. w Wolbórzu  woj. Łódzkie odbyły się Mistrzostwa Polski LZS w masowych biegach przełajowych. W zawodach tych wystartowała trójka podopiecznych trenera Dominika Dejera .   Ogromnym sukcesem okazał...

Więcej

07 Lut 2013

Zajęcia fitness

Ponad 30 kobiet uczęszcza na zajęcia fitness, organizowane przez Referat Kultury, Oświaty, Sportu i Turystyki Urzędu Gminy Włodawa. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, czwartki i piątki o godz. 19.00 w...

Więcej

07 Lut 2013

Nie radzili o reorganizacji szkół

(30 stycznia) Osiem podjętych uchwał, w tym zgłoszona dodatkowo podczas obrad uchwała w sprawie ustalenia wysokości diet sołtysów, to bilans ostatniej sesji Rady Gminy Włodawa. Z porządku obrad zdjęto za...

Więcej

09 Sty 2013

Za śmieci według liczby osób

(28 grudnia) Uchwalenie budżetu na rok 2013 oraz uchwalenie aktów prawnych normujących gospodarkę odpadami to główne tematy ostatnich w minionym roku obrad Rady Gminy Włodawa. Zanim jednak doszło go głosowań...

Więcej